Про нас

Золотисті ретривери живуть у нашій родині більше 20 років. Наш перший голден, Шеррі, з'явилася через два роки після народження дитини, і ми жодного разу не пошкодували про це.
Наш син виріс разом із цуценям, і між ними складалася справжня дружба. З самого дитинства він знав як правильно поводитися з собакою, і розумів, що собака теж відчуває біль, як і люди.
Трохи згодом у нас вже було два голдени. Як то кажуть, голденів багато не буває! І ми заснували розплідник Perfect Forever та заглибилися в роботу з породою, прагнучи зберегти та поліпшити якості цих чудових собак.
Ми шукали доброзичливу, миролюбну породу, яка стане ідеальним компаньйоном і другом для нашої сім'ї та дітей. І знайшли. Це золотистий ретривер.
Тетяна Степанок, власник розплідника «Perfect Forever»
Також допоможемо вибрати цуценя, що підходить вам за темпераментом і характером. Хто, як не заводчик, знає про цуценя більше з перших днів його життя.
Шість років тому ми завели першого вельш коргі пемброка. Коргі приваблюють своїм мультяшним зовнішнім виглядом, але не варто забувати, що це все-таки вівчарка, і розслаблятися з ними не варто.
Коргі грайливі, рухливі та потішні. Чого тільки варті ці вуха, короткі лапки та смішні дупки! Я закохалася в них! Однак не варто забувати, що будь-якій собаці потрібно приділяти достатньо часу і уваги. Гуляти, спілкуватися та навчати елементарним командам, щоб вона радувала вас та вашу родину впродовж усього свого життя.
З майбутніми власниками наших цуценят ділимося багаторічним досвідом у вихованні улюбленця. Ми на зв'язку протягом усього життя вихованця.
Підписуйтесь на нас!
E-mail
Україна, м. Дніпро
Адреса
Номери
Меню